دنیای مد این روزهای زنان و مردان در سال 2018

دنیای مد این روزهای زنان و مردان در سال 2018

 

ما معمولا فکر می کنیم که کالاهای گران قیمت تر، کیفیت بالاتری دارند.

البته این فرض تا حدودی درست است. اما نه همیشه، بنابراین بهتر است، قبل از پرداخت هزینه بالایی که می خواهید برای برندی بدهید، خوب در مورد آن تحقیق کنید.

در نوشته دنیای مد این روزهای زنان و مردان در سال 2018 برندهای لوکسی را که به شما معرفی می کنیم، که قیمت شان بسیار بالاتر از کیفیت و ارزش واقعی آن است.

وقتی صحبت از فشن می شود، دیگر نمی توانید شعار «الان بخر و فردا بنداز کنار» را شعارتان قرار دهید.

سال 2017 سال مدهای زودگذر و اکسسوارهای جسورانه بود. بعضی از این ترندها از اوایل دهه نود سرچشمه می گرفتند، و بعضی دیگر از آنها، متأسفانه، از گورستان فشن سر برداشته بودند!

بنابر این از چند کارشناس استایل و مد، طراح، مدنویس و افراد بانفوذ دنیای فشن پرسیدیم که پیش بینی آنها چیست. راستی چند تا از این آیتم ها در کمد شما جا خوش کرده اند؟

  • برند لویی ویتون

لویی ویتون که به اختصار ال‌وی نیز خوانده می‌شود، شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی استاین برند هر ساله به عنوان یکی از لوکس ترین برندها جهان شناخته می شود، اما آیا واقعا محصولات آن ارزش قیمت آن را دارند؟

اگر چه این شرکت طیف وسیعی از کالاهای لوکس مانند لباس‌، کفش، ساعت، طلا و جواهر، لوازم جانبی، عینک آفتابی و چمدان را تولید می کند، اما شهرت کیف های لویی ویتون چیز دیگری است.

برای داشتن یک کیف از این برند، شما باید هزینه بسیار زیادی را بپردازید.

 

  • برند مون بلان

به عنوان مثال برای خرید یک خودکار از برند مون بلان باید هزاران دلار هزینه کرد که در مقایسه با دیگر برندها، اصلا نمی ارزد.

در حال حاضر، برند مون بلان یکی از لاکچری ترین برندهای موجود در جهان است، اما اگر می خواهید نوشت ابزاری لوکس تهیه کنید، دور این برند را خط بکشید، در غیر این صورت پول تان را دور ریخته اید.

 

رولکس، برند لوکس دیگری است که در صنعت مد و فشن حکمرانی می کند.

اگر چه این برند طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و شهرت جهانی دارد، اما هزینه ای را که باید بابت یک ساعت رولکس بدهید، بسیار بالاتر از ارزش واقعی آن است.

اگر به دنبال ساعتی زیبا و با کیفیت هستید، و در عین حال نمی خواهید پول زیادی را تنها بابت نام یک برند بپردازید، پس بهتر است به دنبال نمونه های مشابه، که تا حدود زیادی دارای همان ویژگی های اصل آن است بپردازید.

مواردی از مد که در سال 2018 منسوخ شده اند!!!

لیون ربیبو که سرپرست فروشگاه زیورآلات “پرل سورس” است، پیش بینی می کند، که اکسسوارهای بدقواره مانند گردنبندهای بزرگ و پرحجم، دستبند های بزرگ و همچنین گوشواره های اورسایز، دیگر کم کم به تاریخ می پیوندند.
در ماه های گذشته وی شاهد بوده که چطور مشتریانش ترند را تغییر داده اند،: «در سال گذشته دیدیم که تغییر قابل توجهی در زیورآلاتی که مردم به خصوص نسل جوان انتخاب می کنند رخ داده است.»

ساده بگوییم، کم کم برای سال 2018 استایل های شیک، ساده و کلاسیک جلو می آیند.

ربیبو بر این باور است، که در سال 2018 مروارید بیشتر مد شود:
«چیزی که در سال 2018 در ترند زیورآلات بیشتر از قبل خواهیم دید مروارید است.
مجله الور به زیبایی تشریح کرده وقتی گفته که ما در اواسط رنسانس مروارید قرار داریم.
همه از الن دجنرس گرفته، تا بیانسه و میشل اوباما از مروارید استفاده می کنند.»